KONST / Litografier / Grafiskt blad 13693612

nr 1369 3612

Grafiskt blad

Gicléetryck, Marcus Jakobsson, "New York Reflektions". Signerad, numrerad EA 2/5, ca 26x37 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 21 december 2020
kl 18:04:04